VOZAČ/ICA KOMBI DOSTAVNOG VOZILA – SEZONSKI TERENSKI RAD

Prijave završavaju: 28.07.2024.

Prijavi se na ovaj posao

Opis posla

– VOZAČ DOSTAVNOG KOMBI VOZILA, DOSTAVA DVA DO TRI PUTA TJEDNO NA PODRUČJU ISTE ILI DALMACIJE

– UTOVAR ROBE U KOMBI, DOSTAVA KUPCIMA NA DESETAK LOKACIJA (ILI VIŠE)

– PREMA DOGOVORU PRIJE DOSTAVE DOLAZI SE PO PRIJEM VOZILA I ROBE SA SVIM POPRATNIM DOKUMETNIMA TE SE ODLAZI NA PUT

– MOGUĆNOST ZAPOŠLJAVANJA UMIROVLJENIKA ILI STUDENATA (SEZONSKI ZBOG POVEĆANOG OPSEGA POSLA)

– KONTAKT INFO@KRALJEVMED.HR ILI 099/2510550 I 098/944 8771

Uvjeti

Radno iskustvo: Nije potrebnoVozacki ispit: BUvjeti: Teren:Terenski rad

Obrazovanje

Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine;Viša ili prvostupanjska

Radno vrijeme

Puno radno vrijeme

Posebni zahtjevi

– vozač dostavnog KOMBI vozila, dostava dva do tri puta tjedno na području Iste ili Dalmacije

– utovar robe u kombi, dostava kupcima na desetak lokacija (ili više)

– prema dogovoru prije dostave dolazi se poprijem vozila i robe sa svim popratnim dokumetnima te se odlazina put

– mogućnost zapošljavanja umirovljenika ili studenata (SEZONSKI ZBOG POVEĆANOG OPSEGA POSLA)

– kontakt info@kraljevmed.hr ili 099 /251 05 50 i 098/ 944 87

Podaci o poslodavcu

KRALJ BAR – VIL d.o.o.
Djelatnost: Uzgoj ovaca i koza;Ostala trgovina na veliko